login to website / Registration

ELLIX Family

الیکس

خانواده الیکس یک مجموعه مراقبتی نام آشنا از محصولات انحصاری شرکت بازاریابی شبکه ای مروارید پنبه ریز است که با بهره گیری از منابع بالقوه گیاهان و ترکیبات خاص آنها جایگاه ویژه ای را در بین خانواده های ایرانی به خود اختصاص داده است.

در طی این سال ها محققان شرکت پنبه ریز مشغول مطالعه گیاهانی بوده اند که توانایی سازش پذیری بالایی در کنار یکدیگر داشته و با ترکیبات منحصر به فرد خود بتوانند عملکرد فوق العاده ای روی پوست و مو داشته باشند. آنها در این تحقیقات پی برده اند که برای حفاظت، بازسازی و ترمیم پوست، استفاده از گیاهانی که به راحتی جذب پوست می شوند و با پوست سازگارهستند، بهترین گزینه اند!

گیاه فوق العاده ای که به این منظور انتخاب شده، آلوئه ورا می باشد که دارای ساختار و مواد فعال ویژه ای است که با ترکیب شدن با دیگر مواد فعال گیاهی مانند روغن درخت چای (T.T.O) و گل همیشه بهار (Calendula) قادر است با قدرت بر ساختار لایه اپیدرم پوست تأثیر گذاشته و با کلیه عوامل روند افزایش سن و آسیب پوست و مو به مقابله بپردازد و با این فرمولاسیون ویژه به شما زیبایی ماندگار هدیه دهد!

نتایج به دست آمده از تأثیر فرمولاسیون جدید محصولات عبارتند از:

  • تأمین رطوبت مورد نیاز پوست و احیاء سلول های پوستی
  • افزایش مقاومت سلولی در مقابل رادیکال های آزاد محیطی
  • کاهش التهاب و حساسیت های پوستی و ایجاد آرامش در پوست

نتیجه کلی : رسیدن به ظاهری ایده آل و دلخواه با داشتن پوست و مویی زیبا و سالم و جوان که نشان از طراوت و آرامش و زندگی دارد!

 

 

مشاهده محصولات